תריסי אלומיניום בחיפה

אלומיניום הוא חומר שהופך את התריס שעשוי ממנו למגן המושלם מפני האור.

תריס מוקצף ארגז פח חיצוני הפעלה ידנית

תריס מוקצף ארגז פח חיצוני הפעלה ידנית

יתרונותיהם של תריסי האלומיניום

תריסי אלומיניום הינם בעלי יתרונות רבים ולכן, הם מבוקשים במיוחד בקרב רבים, להלן מספר יתרונות של תריסים עשויים אלומיניום:

איטום ובידוד- מידת האטימות של החלון הוא פרמטר חשוב מאוד, בייחוד לאור העובדה שהעיר חיפה היא עיר על משור החוף, נמצאת על קו הים ולכן, אחוזי הלחות גבוהים. כמו כן, חיפה משופעת במפעלים, אזורי תעשיה, כבישים סואנים ובכלל נחשבת לעיר גדולה וסואנת ולכן, חשוב שרמת הבידוד של החלונות תהיה גבוהה מאוד. על כן, בחירת תריסים מאלומיניום יכולה להיות הבחירה הטובה ביותר לתושבי חיפה וסביבותיה.

עמידות לאורך זמן – יתרון נוסף לתריסי אלומיניום הוא כמובן, עמידותו של חומר האלומיניום לאורך זמן. האלומיניום ידוע כחומר חסין לנזקי מזג האוויר וניתן לראות שעושים בו שימוש רב בתעשייה. האלומיניום חסין לקורוזיה ולכן, תריסי אלומיניום מצוינים למי שגר בערים בהן יש ים ולחות גבוהה בניהן חיפה.

עיצוב מרהיב – בין יתרונותיו הרבים של חומר האלומיניום, אי אפשר להתעלם מהעובדה שעיצובי התריסים באלומיניום מרהיבים במיוחד. האלומיניום ידוע כחומר גמיש וקל ליצור איתו עיצובים מותאמים באופן אישי לחלל המקום, בין אם זה עסק או בית פרטי.

תריסי אלומיניום שונים משאר מוצרי ההגנה מפני האור בכך שהם עמידים בפני חלודה וחום גבוה וניתנים לשימוש הן במבנים קרים והן חמים. התריס הינו ידידותי לסביבה ומומלץ לשימוש במוסדות בעלי תקני היגיינה גבוהים, כגון: בתי חולים, ומרפאות, בתי ספר וגני ילדים. התריסים בטיחותיים ביותר ואין הגבלות לשימוש בהם.

היתרון של תריסי גלילה על פני תריסים אחרים, נעוץ בנוחות הרבה שהם מעניקים למשתמשים ואף בחיסכון במקום, שניתן לנצל אותו למטרות אחרות.

תריסי גלילה נותנים פתרון מושלם להצללה ועד להחשכה מוחלטת של החלל.

כמו כן תריסי גלילה נותנים בידוד תרמי המעניק חיסכון באנרגיה ובידוד אקוסטי בכך שהתריס מונע החדרת רעשים מבחוץ לפנים הבית.

מבני מתכת מבריקים מבליטים את העיצוב בסגנון ההיי-טק. אחזקתם פשוטה מאוד לעומת המראה המרהיב שלהם. ליתר הנוחות ניתן להרכיב מערכת הפעלה חשמלית.

תריסים חשמליים מודרניים העשויים מחומרים חזקים ויציבים

חברתנו  מתקינה תריסים חשמליים ממיטב היצרנים ומבטיחה שימוש בחלקים מקוריים ובמנועים הטובים ביותר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן