סגירת מרפסת

כידוע, בדירות או עסקים שיש בהן מרפסת, גינה או פטיו ניתן לראות שבעלי הבית עשו את מה שנקרא – סגירת מרפסת. מה שאומר שאת החלק של המרפסת הם תחמו באמצעות פתרונות סגירה שונים ובדרך כלל מדובר בסגירת המרפסת בחלונות או פרגולות למיניהם

גינות ומרפסות בבתים פרטיים וגם בדירות גג, מחולקות באופן שאזור הישיבה מרוצף ואחריו אזור הגן ובו צמחיה, פרחים, דשא, בריכה, ג'קוזי וכו'. בעלי דירות מעדיפים להשאיר את אזור הישיבה נקי, מוצל ומוסתר על ידי סגירת מרפסת בין אם באופן חלקי או מלא.
האפשרויות לסגירת מרפסת

ראשית, על מנת לתחום חלל פתוח ולסגור אותו ממש כמו חדר, הפתרון המוצע לרוב הוא סגירה באמצעות חלונות הזזה ודלתות זכוכית. ניתן לראות בתי עסק רבים ובמיוחד בתי קפה, שיש להם אזור מרפסת אותו נוהגים לסגור בעונת החורף ולפתוח בעונת הקיץ. הסגירה של המקום מתבצעת באמצעות חלונות איכותיים מזכוכית מאסיבית וחזקה, ללא תריס ולכן, סגירת המרפסת נחשבת לאטומה יחסית. זהו פתרון מצוין למי שמבקש סגירה עונתית של מרפסת, או בבתים פרטיים בהם דיירי הבית מעוניינים ליהנות מהנוף בחוץ ובתוך מרפסת סגורה ובתנאי אקלים נח במיוחד.
מה צריך כדי לסגור מרפסת?

קיימות שתי סגירות: האחת סגירה באמצעות פנלית בשילוב חלונות זכוכית, השניה מסגרות אלומיניום ובתוכם זכוכית. ניתן לשלב בקירות הפנלית חלונות קבועים, חלונות הזזה, חלונות פתיחה וכו'…. תלוי בצרכי הלקוח. לאחר התקנת הזכוכיות במרפסת אותה מעוניינים לסגור, ניתן לשלב תריס אמריקאי, או וילון וניציאני ידני או חשמלי שנפתח ונסגר על ידי שלט. במרפסת תהיה הרצפה עשויה דקים מעץ אורן, עץ איפאה או אריחים סטנדרטיים.
לגבי גג המרפסת- הגג עשוי שני לוחות מאלומיניום, כאשר בין שני הלוחות יהיה קלקר המבודד מחום ומקור. הגגות של חדרי המרפסת חזקים במיוחד ואף ביכולתם לשאת משקל אדם. ניתן לשלב בגג חלונות אור קבועים או בגג נפתח. כמו כן, יש חומר איטום שנקרא שינגלס, נגד רעש אותו שמים בגג. המרפסת אותה תסגרו תהיה סגורה ואטומה לחלוטין ותוכלו ליהנות משהיה בנוף הטבע בשילוב תנאי מזג אוויר בטמפרטורה נעימה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן