סגירת מתחם בתוך משרד

כול מי שנכנס לסניף בנק, דואר, חברת תקשורת, חברות שונות ועוד… נתקל בחדר זכוכית בתוך הסניף בתוכו יושב המנהל או סגנו ומפקח על העובדים באותה קומה. במשרדים ובחברות ממש גדולים ניתן למצוא בכל קומה מעין חדר כזה ולפעמים מספר חדרים כאלו למספר עובדים. אם יש לכם משרד ואתם מעוניינים בחדר כזה, אתם זקוקים לשירות סגירת מתחם בתוך משרד. זה שירות שניתן בעסקים לייצור תריסים, חלונות ובכלל עבודות אלומיניום.

למה כדאי לסגור מתחם בתוך משרד?

בתי עסק, חברות ומשרדים רבים יודעים שהם צריכים בתוך המשרד מתחם קטן וסגור מסיבות רבות בניהם:

  • מקום המהווה פגישות עם לקוחות.
  • סגירת המתחם נעשית על ידי מסגרות אלומיניום וזכוכית ולכן, מאפשר פיקוח מלא על העובדים במשרד.
  • פרטיות לעובדים או מנהלים מסוימים שצריכים שקט מפאת עבודתם (שיחות טלפון, שיחות מול לקוחות, מכירות וכיו"ב )
  • בידול המנהל או הסגן מיתר העובדים.

כיצד סוגרים מתחם במשרד?

סגירת מתחם בתוך משרד לא מתבצעת על ידי לבנים, יסודות, בטון וקירות כמו בחדר רגיל וגם לא על ידי קירות גבס, מהסיבה הפשוטה שהרעיון בסגירת מתחם שכזה הוא קשר עין עם כל עובדי המשרד לצד פרטיות מרבית. לכן, סגירת מתחם במשרד תעשה על ידי מסגרות אלומיניום וחלונות זכוכית מאסיבית ואיכותית. החלונות בחלק העליון הם חלונות הזזה גדולים ובאזור התחתון חלונות קבועים שלא זזים ממקומם, באופן זה מתקבל מעין קיר זכוכית. הדלת הינה דלת זכוכית גדולה שנפתחת כלפי חוץ. חשוב שהחלונות והדלתות שישמשו אתכם לסגירת מתחם המשרד יעמדו בתו התקן ויהיו בטיחותיים.

סגירת מתחם במשרד כחלק מהעיצוב

סגירת מתחם בתוך משרד מהווה ללא ספק חלק מהעיצוב של המשרד כולו. ניתן לבחור את סגנון מסגרות האלומינים, כמו גם את צבען ולהתאים את אותו מתחם ליתר המשרד. במשרדים כמו בנקים, הצבע יהיה לרוב חום, במשרדים כמו מכוני יופי מעדיפים את הלבן. כמובן שאם מדובר במתחם סגור במשרדה של מנהלת גן ילדים ניתן לבחור צבעים כמו ורוד, תכלת וכיו"ב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן