דלתות הזזה בחיפה והקריות

דלתות הזזה מאלומיניום הפכו להיות אחד מהטרנדים החמים והמבוקשים ביותר בכל הקשור לעיצוב פנים בבתים פרטיים. זאת הודות לתכונה הבולטת שלהם שבאה לידי ביטוי בחיסכון אדיר של מקום בחלל וחיסכון בלתי מבוטל גם בעלויות הכספיות שהן מצריכות. היתרון הבולט ביותר של דלתות הזזה מאלומיניום הוא ללא ספק העניין שאין צורך לפתוח אותן כלפי חוץ או פנים, מה שמייעל אותן בייחוד בעידן הנוכחי בו בתים נבנים בבנייה חכמה או בנייה מודרנית.

דלתות הזזה מאלומיניום משתלבות נהדר בבתים פרטיים, הודות לפרופילי האלומיניום שמסוגלים לשאת משקל רב יותר של חומרים, עם פתיחה והזזה קלה במיוחד.

כמו כן, לאחר התקנת הדלתות, ייהנו דיירי הבית משינוע שקט יותר, תחזוקה נוחה וניקיון באופן קל ופשוט, חיסכון כספי, פירוק והרכבה בקלות במידה ויש צורך.

מאפייני דלתות הזזה מאלומיניום

דלתות הזזה מאלומיניום יכללו מספר מאפיינים כדלקמן:

  1. מנגנון הזזה חכם המושטת על רעיון הרם והזז או לחילופין מנגנון הזזה סטנדרטי.
  2. דלתות הזזה מאלומיניום הינן בעלות רמת איטום גבוהה במיוחד.
  3. קיימת אפשרות לשדרוג פתיחה וסגירה חשמלית באמצעות מגע בידית או שלט
  4. סגירת כנף על ידי ידית סיבובית
  5. מסילות מונעות שחיקת הצבע

דלתות הזזה מאלומיניום כחלק מהקונספט העיצובי של הבית

דלתות הזזה מאלומיניום הן לא רק אביזר פונקציונאלי ושימושי, אלא גם כחלק מהקונספט העיצובי של הבית. על כן, קיימת אפשרות לבחור כל צבע באשר הוא לדלתות ההזזה שלכם, כמו גם סוגי צבעים ומרקמים בניהם SOFT TOUCH, IRON, FINE IRON, METAL, ומגוון צבעי BASIC. בנוסף, גם עניין הפרזול של הדלתות הוא חלק חשוב בעיצוב ניתן לבחור ממגוון רחב של ידיות בסגנונות שונים ובעיצובים ייחודיים. דלתות הזזה אלומיניום הן לרוב, משולבות בזכוכית רגילה או שכבתית מה שתורם רבות ליופייה של דלת ההזזה. ניתן ואף מומלץ מאוד לשלב לדלתות ההזזה רשת שתמנע מיתושים, חרקים ומזיקים כניסה לביתכם. במידה ומדובר בדלת הזזה חיצונית יש צורך לשלב תריס ידני או חשמלי בשילוב מערכת ארגז תריס שמוצע כיום בגרסתו האיסטטית.

One Commentto דלתות הזזה בחיפה והקריות

  1. יונתן הגיב:

    מעוניין בדלתת הזזה, 270X250. תודה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן