חלונות הזזה

בכל בית או משרד יש חלונות, ובדרך כלל בכל חדר יש חלון. קיימים סוגים רבים של חלונות בגדלים שונים ועיצובים שונים המותאמים למקום בו ממוקם החלון ולעוד פרמטרים חשובים.

מה שחשוב לזכור, שחלון לא מחליפים מידי שנה וגם לא מידי כמה שנים, חלונות בבית מחליפים לרוב פעם אחת בלבד ואיתם נשארים עד שעוברים לבית הבא. לאור העובדות הללו, חשוב לבחור בחלונות איכותיים עשויים מהחומרים הטובים ביותר ושהם קלים ונוחים לשימוש. חלונות הזזה הפכו לטרנד בשנים האחרונות, לאור העובדה שקל להזיז אותם והמראה שלהם איסטטי ומרשים.

סוגים של חלונות הזזה

קיימים סוגים רבים ומגוונים של חלונות הזזה, כאשר כל סוג מותאם אישית על פי גודל ופונקציונאליות, סוגי החלונות העיקריים הם:

חלונות הזזה לכיס – החלונות כוללים פרופילים ואלו מאפשרים פתיחה-סגירה על המסילה של החלון אל כיס בתוך הקיר. אל חלונות הזזה לכיס ניתן להוסיף רשתות ותריסים והם יכולים להכיל כנף אחד או שתי כנפיים והם נמכרים בגדלים שונים.

חלון הזזה מסוג כנף אל כנף – בחלון הזזה מסוג זה נעות הכנפיים על גבי המסילה אחת על גבי השנייה.

חלון הזזה מודרני – הינו חלון המיועד למפתחים בינוניים עד גדולים, קיימת אפשרות לשלב צילון פנימי ומערכת נעילה.

חלון גיליוטינה – חלון הזזה בעל שתי כנפיים אשר זזות למטה או למעלה.

חלון מפרץ – כולל שלוש כנפיים, לרוב קיימת בו כנף אחת מרכזית ושתיים נוספות מהצדדים.

יתרונותיהם של חלונות הזזה

חלונות הזזה מכל סוג שהוא, מבוקשים במיוחד לאור יתרונותיהם הרבים, שכן בראש ובראשונה הם נוחים מאוד לתפעול וחוסכים במקום. כמו כן, במהלך השנים מייצרים את חלונות ההזזה מאלומיניום איכותי ששיפר לעין ערוך את רמת האטימות של החלון במצב שהוא סגור. חלונות הזזה בטיחותיים לילדים, כייוון שהם מאפשרים נעילת החלונות, קל מאוד לנקות אותם להוציא ולהחזיר אותם למסילה. כשמדובר בחלונות גדולים המשמשים כיציאה לגינה, הם האפשרות הטובה ביותר, מאחר וההזזה שלהם קלה ונוחה ואינה דורשת הפעלת כוח.

כמובן, שחשוב להקפיד לעבוד עם בעל מקצוע אמין ומומלץ על מנת לקבל שירות טוב ואחריות על החלון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן