דלתות פתיחה מאלומיניום

בכל מבנה באשר הוא, בין אם זה בית פרטי, משרד, מוסד ציבורי, עסק, חנות וכו'… ישנן דלתות פתיחה המפרידות בין חדר אחד למשנהו וכמובן, דלת הכניסה שכלולה גם היא בהגדרה של דלת פתיחה. דלתות פתיחה משמעותן שפתיחת הדלת נעשית כלפי חוץ ולא על ידי הזזה, אלו הן הדלתות המקובלות והנפוצות ביותר בבתים פרטיים בחדרי הבית, בחדרי השירותים ודלת הכניסה. לעומת דלתות הזזה שמיועדות יותר כמעין דלת המפרידה בין הסלון למרפסת או לגינה וגם למסתורי כביסה.
כיום, מוצעות דלתות פתיחה מעוצבות בטוב טעם ועשויות חומרים איכותיים, כך ניתן לשלב את הדלתות עם העיצוב של הבית ובצבעים מתאימים והן הופכות להיות ממש כמו רהיט מעוצב בבית.

דלתות פתיחה מעוצבות

כאמור, דלתות פתיחה המשמשות כדלתות לחדרים השונים בבית פרטי או במשרד יכולות להיות מעוצבות ויפות כמובן, בשילוב הרמוני עם העיצוב הקיים בבית או בבית העסק. כך למשל, אם הבית מעוצב ברצפות בגווני לבן, חלונות לבנים וקירות לבנים כדאי לבחור בדלתות לבנות מעוצבות בעיצוב קלאסי ומינימום עיטורים. אם מדובר במשרד עורך דין או רואה חשבון מומלץ לבחור בדלתות דקורטיביות בגווני חום כהה שמעניקות נופך עסקי ומכובד למשרד. לעומת זאת, דלתות לגן ילדים יכולות להיות בגווני גלידה רכים ועיטורים ילדותיים.

דלתות פתיחה מאלומיניום

דלתות פתיחה שאמורות לשמש כדלת פתיחה לבניין מגורים תהיה עשויה אלומיניום איכותי, לאור העובדה שדלת זו אמורה להעניק ביטחון והגנה לכל דיירי הבניין. לדלתות פתיחה מאלומיניום תהיה לרוב נעילה חכמה, באופן שמי שמגיע לבניין מבחוץ לא יוכל לפתוח את הדלת מאחר והיא נעולה ורק באמצעות לחיצה על האינטרקום ומענה של דייר בבנין תוכל הדלת להיפתח, או לחילופין באמצעות קוד כניסה או מפתחות. הדלת עצמה עשויה זכוכית חזקה מאוד באמצעותה משיגים רמת אטימות גבוהה, אך שקיפותה מאפשרת לאור להיכנס פנימה. פרופילי האלומיניום מעוצבים באופן מותאם אישית לכל כניסה על פי צרכי הלקוח. כמובן, שפרופילי האלומיניום עשויים מהחומרים האיכותיים ביותר ובעלי תו תקן ישראלי, בנוסף על כך, מקבלים הלקוחות אחריות לתקופת זמן מסוימת על דלתות פתיחה אלומיניום.

3 Commentsto דלתות פתיחה מאלומיניום

  1. חוה הגיב:

    מעוניינת להחליף דלת שלבים למחסן.דלת סטנדרטית.מחיר? זמן התקנה?

  2. חוה הגיב:

    מעוניינת להחליף דלת שלבים למחסן.דלת סטנדרטית.מחיר? זמן התקנה?

  3. שמרית הגיב:

    אשמח לקבל הצעת מחיר עבור דלת כניסה למשרד חיצוני. זכוכית פרופיל בלגי אלומניום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן